Volné pracovní místo  007|| Operátor / ka výroby se sladidly / 3 směnný provoz / Mzda 27 000 Kč

Lokalita Děčín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 27 000 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • nástupní mzdu 27 000 Kč
  • svozovou dopravu z Děčína ZDARMA
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů

Náplň práce:

  • nenáročné balení hotových výrobků
  • obsluha výrobní linky
  • skenování výrobku
  • práce ve 3 směnném provoze
  • manipulace s těžkými břemeny cca 20 kg

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • praxi ve výrobě min. 1. rok

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o nabídku 007|| Operátor / ka výroby se sladidly / 3 směnný provoz / Mzda 27 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Viktor Koordinátor z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 007|| Operátor / ka výroby se sladidly / 3 směnný provoz / Mzda 27 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.